MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Bärstol 10695122
*
nr 1069 5122
Bärstol
1950-tal
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 18:36:25
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/11 16:20:01
1
Vinnande bud
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bärstol karmstol karmstolar stol stolar
-
7153 Barstol
klädd sits
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:11
-
5147 Clubfåtöljer
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Bredd: 9..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:10
-
7170 Emmafåtölj
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:45
-
7169 Emmafåtölj
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:36
-
4169 Fåtölj
+ pall, Ekornes, skinn
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:03
-
7149 Fåtölj
Gustaviansk stil
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:39
*
Bärstol
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5122
Bärstol
1950-tal
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/11 16:20:01 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bärstol karmstol karmstolar stol stolar
-
7153 Barstol
klädd sits
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:11 -
5147 Clubfåtöljer
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Bredd: 9..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:10 -
7170 Emmafåtölj
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:45
-
7169 Emmafåtölj
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:36 -
4169 Fåtölj
+ pall, Ekornes, skinn
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:03 -
7149 Fåtölj
Gustaviansk stil
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:39